Michael Kors MK1144B-101413-56 Mk1144b 56 101413 Catalonia zonnebril
Thumbnail
Michael Kors Mk1144b 56 101413 Catalonia zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm