Marc Jacobs MARC752-S-086-57 Marc752 s 57 86 zonnebril
Thumbnail
Marc Jacobs Marc752 s 57 86 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm