Levis LV1016-S-4NZ-52 Lv1016 52 s 4nz zonnebril
Thumbnail
Levis Lv1016 52 s 4nz zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Helling
lenstechnologie
Rook
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
52mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
52mm
Fit
Medium
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Blauw
Helling
Rook
UV bescherming
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm