Jimmy Choo SONJA-G-S-807-55 Sonja 55gs 807 sonja zonnebril
Thumbnail
Jimmy Choo Sonja 55gs 807 sonja zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
 officiële leverancier
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Eye Maat
55mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
reeks
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm