Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sammi 55 gs 807 sammi zonnebril
Thumbnail
Jimmy Choo Sammi 55 gs 807 sammi zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Eye Maat
55mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm