Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 Lili 58 s 2m2 zonnebril
Thumbnail
Jimmy Choo Lili 58 s 2m2 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Op voorraad, 2 beschikbaar om te kopen
Bestel tijdens de komende 5 uur geschatte levering tot Verenigd Koningkrijk door Friday 15 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
 officiële leverancier
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
Helling
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Eye Maat
58mm
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
58mm
Fit
Groot
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
Helling
Rook
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm