Jimmy Choo BELINDA-S-08M-56 Belinda 56 s 08m belinda zonnebril
Thumbnail
Jimmy Choo Belinda 56 s 08m belinda zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Bruin
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
Helling
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Eye Maat
56mm
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm
UPC
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Garantieperiode
2 Jaar Fabrikant
Geslacht
Dames
Lens kleur
Helling
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm