Isabel Marant IM0108-G-S-SCL-52 Im0108 52 gs scl zonnebril
Thumbnail
Isabel Marant Im0108 52 gs scl zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
Fit
Medium
Eye Maat
52mm
size brug
23mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
52mm
Fit
Medium
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Grijs
Rook
UV bescherming
size brug
23mm
Temple Lengte
145mm