Isabel Marant IM0107-G-S-SCL-53 Im0107 53 gs scl zonnebril
Thumbnail
Isabel Marant Im0107 53 gs scl zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
frame vorm
Meetkundig
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
frame vorm
Meetkundig
Lens kleur
Grijs
Rook
UV bescherming
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm