Isabel Marant IM0075-S-807-57 Im0075 57 s 807 zonnebril
Thumbnail
Isabel Marant Im0075 57 s 807 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
Rook
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm