Isabel Marant IM0074-G-S-086-49 Im0074 49 gs 086 zonnebril
Thumbnail
Isabel Marant Im0074 49 gs 086 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
Bridge of Pad
Brug
Fit
Klein
Eye Maat
49mm
size brug
29mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
49mm
Fit
Klein
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
size brug
29mm
Temple Lengte
145mm