Isabel Marant IM0016-S-2M2-54 Im0016 54 s 2m2 zonnebril
Thumbnail
Isabel Marant Im0016 54 s 2m2 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm