Guess GF0426-53F-61 Gf0426 61 53f fabriekszonnebril
Thumbnail
Guess Gf0426 61 53f fabriekszonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Beige / bruin
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Vlinder
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Roos
lenstechnologie
Helling
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
61mm
size brug
14mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
61mm
Fit
Groot
Framekleur
Beige / bruin
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Vlinder
Geslacht
Dames
Lens kleur
Roos
Helling
UV bescherming
size brug
14mm
Temple Lengte
145mm