Guess GF0402-32F-52 Gf0402 52 32f fabriekszonnebril
Thumbnail
Guess Gf0402 52 32f fabriekszonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
52mm
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
52mm
Fit
Medium
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm