Guess GF0395-57B-60 Gf0395 60 57b fabriekszonnebril
Thumbnail
Guess Gf0395 60 57b fabriekszonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Vlinder
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Purper
lenstechnologie
Helling
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
60mm
size brug
17mm
Temple Lengte
130mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
60mm
Fit
Groot
Framekleur
Oranje
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Vlinder
Geslacht
Dames
Lens kleur
Purper
Helling
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
130mm