Giorgio Armani AR8201Q-60504Z-61 Ar8201q 61 60504z zonnebril
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Grijs
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Klassiek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Rood
lenstechnologie
UV bescherming
Lensfilter
3
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
61mm
size brug
23mm
Temple Lengte
120mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
61mm
Fit
Groot
Framekleur
Grijs
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Klassiek
Dames
Mannen
Lensfilter
3
Lens kleur
Rood
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
23mm
Temple Lengte
120mm