Escada SESC13F-0K07-54 Sesc13f 54 0k07 zonnebril
Thumbnail
Escada Sesc13f 54 0k07 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm