Escada SESC11F-200-61 Sesc11f 61 200 zonnebril
Thumbnail
Escada Sesc11f 61 200 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Goud
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Rook
Eye Maat
61mm
size brug
16mm
Temple Lengte
143mm
Eye Maat
61mm
Framekleur
Goud
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Blauw
Rook
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
143mm