Escada SESB76F-594-56 Sesb76f 56 594 zonnebril
Thumbnail
Escada Sesb76f 56 594 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Goud
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Grijs
Eye Maat
56mm
size brug
20mm
Temple Lengte
147mm
Eye Maat
56mm
Framekleur
Goud
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Grijs
size brug
20mm
Temple Lengte
147mm