Escada SESB75F-579-59 Sesb75f 59 579 zonnebril
Thumbnail
Escada Sesb75f 59 579 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Zilver
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Grijs
Eye Maat
59mm
size brug
13mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
59mm
Framekleur
Zilver
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Grijs
size brug
13mm
Temple Lengte
145mm