Escada SESA62F-A01V-58 Sesa62f 58 a01v zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa62f 58 a01v zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
58mm
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
58mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm