Escada SESA59F-A01V-54 Sesa59f 54 a01v zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa59f 54 a01v zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
vergelijkbare producten
54 (SESA59F-0G21-54)
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Meetkundig
Lens kleur
Grijs
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Meetkundig
Lens kleur
Grijs
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm