Escada SESA58F-T02R-54 Sesa58f 54 t02r zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa58f 54 t02r zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Panthos (Theekop)
Lens kleur
Purper
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Panthos (Theekop)
Lens kleur
Purper
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm