Escada SESA58F-A02W-54 Sesa58f 54 a02w zonnebril
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Panthos (Theekop)
Lens kleur
Blauw
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
54mm
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Panthos (Theekop)
Lens kleur
Blauw
size brug
22mm
Temple Lengte
145mm