Escada SESA52F-T01R-64 Sesa52f 64 t01r zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa52f 64 t01r zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Grijs
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Grijs
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
64mm
size brug
15mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
64mm
Fit
Groot
Framekleur
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
size brug
15mm
Temple Lengte
145mm