Escada SESA50F-G21R-51 Sesa50f 51 g21r zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa50f 51 g21r zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Groen
lenstechnologie
Flash
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Groen
Flash
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm