Escada SESA50F-0A02-51 Sesa50f 51 0a02 zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa50f 51 0a02 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm