Escada SESA47F-0A02-56 Sesa47f 56 0a02 zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa47f 56 0a02 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Purper
Eye Maat
56mm
size brug
13mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
56mm
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Purper
size brug
13mm
Temple Lengte
145mm