Escada SESA46F-D01G-56 Sesa46f 56 d01g zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa46f 56 d01g zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Bruin
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Eye Maat
56mm
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Bruin
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm