Escada SESA46F-A01B-56 Sesa46f 56 a01b zonnebril
Thumbnail
Escada Sesa46f 56 a01b zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zilver
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
56mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
Watches2U garantie
2 jaar
EAN
Alles zien
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
56mm
Fit
Groot
Framekleur
Zilver
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm