David Beckham DB7005-S-807-57 Db7005 57 s 807 zonnebril
Thumbnail
David Beckham Db7005 57 s 807 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Aviator / Navigator
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
lenstechnologie
Rook
Helling
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Aviator / Navigator
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Grijs
Helling
Rook
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
145mm