Carrera CARRERA1061-S-900-59 Carrera1061 s 59 900 zonnebril
Thumbnail
Carrera Carrera1061 s 59 900 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
59mm
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
59mm
Fit
Groot
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm