Carolina Herrera SHE742-700G-50 She742 50 700g zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera She742 50 700g zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Beige
lenstechnologie
Helling
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Klein
Eye Maat
50mm
size brug
20mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
50mm
Fit
Klein
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Beige
Helling
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
135mm