Carolina Herrera HER0188-S-WOI-55 Her0188 55 s woi zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Her0188 55 s woi zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Blauw
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Blauw
Eye Maat
55mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
55mm
frame vorm
Rond / Ovaal
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm