Carolina Herrera HER0185-S-YDC-55 Her0185 55 s ydc zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Her0185 55 s ydc zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Vlinder
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin-roze
lenstechnologie
Rook
lenstechnologie
Helling
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Vlinder
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin-roze
Helling
Rook
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
145mm