Carolina Herrera HER0136-S-K4G-55 Her0136 55 s k4g zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Her0136 55 s k4g zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 2-4 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Tuesday 19 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Rood
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
Helling
Eye Maat
55mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Eye Maat
55mm
Framekleur
Rood
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Bruin
Helling
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm