Carolina Herrera CH0070-S-LHF-56 Ch0070 56 s lhf zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0070 56 s lhf zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Rood
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Rood
lenstechnologie
Helling
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Helling
UV bescherming
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm