Carolina Herrera CH0062-S-E53-57 Ch0062 57 s e53 zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0062 57 s e53 zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Bruin
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm