Carolina Herrera CH0046S-WOI-56 Ch0046s 56 woi zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0046s 56 woi zonnebril
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Helling
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
56mm
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Helling
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm