Carolina Herrera CH0034-S-J5G-64 Ch0034 64 s j5g zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0034 64 s j5g zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Aviator / Navigator
Lens kleur
Blauw
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
64mm
size brug
13mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
64mm
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Aviator / Navigator
Lens kleur
Blauw
size brug
13mm
Temple Lengte
145mm