Carolina Herrera CH0029-S-RHL-60 Ch0029 60 s rhl zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0029 60 s rhl zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Blauw
lenstechnologie
Helling
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
60mm
size brug
18mm
Temple Lengte
150mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
60mm
Fit
Groot
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Vlinder
Lens kleur
Blauw
Helling
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
150mm