Carolina Herrera CH0019-S-05L-54 Ch0019 54 s 05l zonnebril
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0019 54 s 05l zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Meetkundig
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Meetkundig
Geslacht
Dames
Lens kleur
Bruin
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
21mm
Temple Lengte
145mm