Calvin Klein CKNYC1874S-331-57 Cknyc1874s 57 331 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1874s 57 331 zonnebril
Framekleur
Groen
Lens kleur
Grijs
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Groen
Lens kleur
Grijs
size brug
16mm
Temple Lengte
140mm