Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 Cknyc1872s 54 244 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1872s 54 244 zonnebril
Framekleur
Schildpadschild
Lens kleur
Bruin
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
54mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
54mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Lens kleur
Bruin
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm