Calvin Klein CKNYC1852S-307-53 Cknyc1852s 53 307 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1852s 53 307 zonnebril
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Lens kleur
Groen
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Lens kleur
Groen
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm