Calvin Klein CKNYC1812S-717-58 Cknyc1812s 58 717 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Cknyc1812s 58 717 zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Titanium
frame vorm
Aviator / Navigator
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Groot
Eye Maat
58mm
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
58mm
Fit
Groot
Framekleur
Goud
Frame Materiaal
Titanium
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Aviator / Navigator
Dames
Mannen
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm