Calvin Klein CKJ818S-426-53 Ckj818s 53 426 jeans zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ckj818s 53 426 jeans zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Blauw
frame vorm
Square / rechthoek
Lens kleur
Roze
lenstechnologie
Flash
Eye Maat
53mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
53mm
Framekleur
Blauw
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Roze
Flash
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm