Calvin Klein CKJ813S-001-52 Ckj813s 52 001 jeans zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ckj813s 52 001 jeans zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
Bestel tijdens de komende 4 uur geschatte levering tot Verenigd Koningkrijk door Friday 15 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
frame vorm
Rond / Ovaal
Lens kleur
Blauw
Eye Maat
52mm
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm
Watches2U garantie
2 jaar
reeks
UPC
Alles zien
Eye Maat
52mm
Framekleur
Zwart
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Dames
Lens kleur
Blauw
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm