Calvin Klein CKJ802S-506-55 Ckj802s 55 506 jeans zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ckj802s 55 506 jeans zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
Bestel tijdens de komende 7 uur geschatte levering tot Verenigd Koningkrijk door Friday 15 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Purper
frame vorm
Kattenoog
Lens kleur
Beige
lenstechnologie
Spiegel
Fit
Groot
Eye Maat
55mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Watches2U garantie
2 jaar
reeks
UPC
Alles zien
Eye Maat
55mm
Fit
Groot
Framekleur
Purper
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Beige
Spiegel
UV bescherming
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm