Calvin Klein CKJ795S-405-52 Ckj795s 52 405 jeans zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ckj795s 52 405 jeans zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Blauw
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Semi Randloos
Lens kleur
Bruin
Eye Maat
52mm
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm
Eye Maat
52mm
Framekleur
Blauw
Frame type
Semi Randloos
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Bruin
size brug
18mm
Temple Lengte
140mm